Odborné a poradenské služby
Tomáš Lakatoš
Inžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvo
- Obec
- Držkovce
- Od roku
- 2024
- IČO
- 56 163 801
Tomáš Lakatoš
Živnostník (fyzická osoba)
- Miesto podnikania
- 982 62 Držkovce
- Na trhu od
- 18. marca 2024
- IČO
- 56 163 801
- Právna forma
- Živnostník (fyzická osoba)
- Odbor (SK NACE 71.12)
- Inžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvo
Podnikanie v číslach
- 2
- roky na trhu
- 2024
- rok vzniku
- 1
- položka predmetu činnosti
O podnikateľovi
Spoznajte Tomáš Lakatoš
Tomáš Lakatoš – živnostník (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Držkovce. Podniká od 18. marca 2024.
Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Inžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvo“ (71.12). Predmet podnikania tvorí 1 položka, napríklad inžinierske činnosti, technické testovanie a analýzy.
Základné údaje
- Obchodné meno
- Tomáš Lakatoš
- Právna forma
- Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
- IČO
- 56 163 801
- Dátum vzniku
- 18. marca 2024
- Miesto podnikania
- 982 62 Držkovce
- Živnostenský register
- Okresný úrad Rimavská Sobota, vložka č. 650-24309
- Sektor (ESA 2010)
- Samostatne zárobkovo činné osoby
- Odbor (SK NACE 71.12)
- Inžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvo
Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.
Predmet podnikania
Čím sa Tomáš Lakatoš zaoberá
Predmet podnikania podľa záznamu v registri.
-
Inžinierske činnosti, technické testovanie a analýzy
Časté otázky
Základné informácie o podnikateľovi
Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.
Kde podniká Tomáš Lakatoš?
Miesto podnikania je v obci 982 62 Držkovce.
Čím sa Tomáš Lakatoš zaoberá?
Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Inžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvo“ (71.12). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: inžinierske činnosti, technické testovanie a analýzy.
Aké je IČO – Tomáš Lakatoš?
IČO je 56 163 801.
Odkedy podniká Tomáš Lakatoš?
Podnikanie začalo 18. marca 2024. Na trhu pôsobí 2 roky.
Podnikáte pod týmto menom?
Získajte túto stránku pre seba
Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.
Získať vlastnú stránkuPožiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?
Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.